geveliat

English : pincer

⯆ More languages (1)

Report an error
Past participle : geveliet
Action form : bezañ o c'heveliat
"en ur" form : en ur c'heveliat

Indicative

Present

    Present S1. gevelian S2. geveliez S3. geveli P1. geveliomp P2. geveliit P3. geveliont I. gevelier
  • S1.
    gevelian
  • S2.
    geveliez
  • S3.
    geveli
  • P1.
    geveliomp
  • P2.
    geveliit
  • P3.
    geveliont
  • I.
    gevelier

Imperfect

    Imperfect S1. gevelien S2. gevelies S3. gevelie P1. geveliemp P2. geveliec'h P3. gevelient I. gevelied
  • S1.
    gevelien
  • S2.
    gevelies
  • S3.
    gevelie
  • P1.
    geveliemp
  • P2.
    geveliec'h
  • P3.
    gevelient
  • I.
    gevelied

Definite past (simple past)

    Definite past (simple past) S1. geveliis pe gevelijon S2. gevelijout S3. gevelias P1. gevelijomp P2. gevelijoc'h P3. gevelijont I. gevelijod
  • S1.
    geveliis
    pe
    gevelijon
  • S2.
    gevelijout
  • S3.
    gevelias
  • P1.
    gevelijomp
  • P2.
    gevelijoc'h
  • P3.
    gevelijont
  • I.
    gevelijod

Future

    Future S1. geveliin S2. gevelii S3. gevelio P1. geveliimp P2. geveliot pe gevelioc'h P3. geveliint I. gevelior
  • S1.
    geveliin
  • S2.
    gevelii
  • S3.
    gevelio
  • P1.
    geveliimp
  • P2.
    geveliot
    pe
    gevelioc'h
  • P3.
    geveliint
  • I.
    gevelior
    Future S1. geveliin S2. gevelii S3. gevelio P1. gevelifomp P2. gevelifet P3. gevelifont I. gevelifer
  • S1.
    geveliin
  • S2.
    gevelii
  • S3.
    gevelio
  • P1.
    gevelifomp
  • P2.
    gevelifet
  • P3.
    gevelifont
  • I.
    gevelifer

Conditional

Potential conditional (present)

    Potential conditional (present) S1. gevelifen S2. gevelifes S3. gevelife P1. gevelifemp P2. gevelifec'h P3. gevelifent I. gevelifed
  • S1.
    gevelifen
  • S2.
    gevelifes
  • S3.
    gevelife
  • P1.
    gevelifemp
  • P2.
    gevelifec'h
  • P3.
    gevelifent
  • I.
    gevelifed
    Potential conditional (present) S1. gevelihen S2. gevelihes S3. gevelihe P1. gevelihemp P2. gevelihec'h P3. gevelihent I. gevelihed
  • S1.
    gevelihen
  • S2.
    gevelihes
  • S3.
    gevelihe
  • P1.
    gevelihemp
  • P2.
    gevelihec'h
  • P3.
    gevelihent
  • I.
    gevelihed
    Potential conditional (present) S1. geveliehen pe geveliahen S2. geveliehes pe geveliahes S3. geveliehe pe geveliahe P1. geveliehemp pe geveliahemp P2. geveliehec'h pe geveliahec'h P3. geveliehent pe geveliahent I. geveliehed pe geveliahed
  • S1.
    geveliehen
    pe
    geveliahen
  • S2.
    geveliehes
    pe
    geveliahes
  • S3.
    geveliehe
    pe
    geveliahe
  • P1.
    geveliehemp
    pe
    geveliahemp
  • P2.
    geveliehec'h
    pe
    geveliahec'h
  • P3.
    geveliehent
    pe
    geveliahent
  • I.
    geveliehed
    pe
    geveliahed
    Potential conditional (present) S1. gevelihen S2. gevelihes S3. gevelihe P1. gevelihemp P2. gevelihec'h P3. gevelihent I. gevelihed
  • S1.
    gevelihen
  • S2.
    gevelihes
  • S3.
    gevelihe
  • P1.
    gevelihemp
  • P2.
    gevelihec'h
  • P3.
    gevelihent
  • I.
    gevelihed

Unreal conditional (past)

    Unreal conditional (past) S1. gevelijen S2. gevelijes S3. gevelije P1. gevelijemp P2. gevelijec'h P3. gevelijent I. gevelijed
  • S1.
    gevelijen
  • S2.
    gevelijes
  • S3.
    gevelije
  • P1.
    gevelijemp
  • P2.
    gevelijec'h
  • P3.
    gevelijent
  • I.
    gevelijed
    Unreal conditional (past) S1. gevelizen S2. gevelizes S3. gevelize P1. gevelizemp P2. gevelizec'h P3. gevelizent I. gevelized
  • S1.
    gevelizen
  • S2.
    gevelizes
  • S3.
    gevelize
  • P1.
    gevelizemp
  • P2.
    gevelizec'h
  • P3.
    gevelizent
  • I.
    gevelized
    Unreal conditional (past) S1. geveliezen pe geveliazen S2. geveliezes pe geveliazes S3. gevelieze pe geveliaze P1. geveliezemp pe geveliazemp P2. geveliezec'h pe geveliazec'h P3. geveliezent pe geveliazent I. geveliezed pe geveliazed
  • S1.
    geveliezen
    pe
    geveliazen
  • S2.
    geveliezes
    pe
    geveliazes
  • S3.
    gevelieze
    pe
    geveliaze
  • P1.
    geveliezemp
    pe
    geveliazemp
  • P2.
    geveliezec'h
    pe
    geveliazec'h
  • P3.
    geveliezent
    pe
    geveliazent
  • I.
    geveliezed
    pe
    geveliazed

Imperative

Imperative (affirmative)

    Imperative (affirmative) S1. S2. geveli S3. geveliet P1. geveliomp P2. geveliit P3. gevelient I.
  • S1.
  • S2.
    geveli
  • S3.
    geveliet
  • P1.
    geveliomp
  • P2.
    geveliit
  • P3.
    gevelient
  • I.

Imperative (negative)

  • S1.
  • S2. na c'heveli ket
  • S3. na c'heveliet ket
  • P1. na c'heveliomp ket
  • P2. na c'heveliit ket
  • P3. na c'hevelient ket
  • I.







Imperative (negative) S1. S2. na c'heveli ket S3. na c'heveliet ket P1. na c'heveliomp ket P2. na c'heveliit ket P3. na c'hevelient ket I.